Varuosakood kataloogist
Teie auto detaili number
Varuosa otsimiseks sisesta varuosa originaalkood või alusta otsingut sisestades auto VIN koodi 7 viimast sümbolit.
Tellimuste nimekiri Sinu tellimuste nimekiri on tühi

Ettevõttest

Oleme Eestis üks ainulaadsem lammutuskoda, mis on spetsialiseerunud ainult BMW sõiduautode demonteerimisele, BMW varuosade müügile ja remondile.


Alustasime tegevust 1998. aastal ning kuna nõudlus kasvas järjest, siis 2005. aasta märtsis sai asutatud CarWay OÜ. Absoluutselt kõik demonteerimisele  minevad  sõidukid on enne demonteerimist  sõidukorras ja  absoluutselt kõik sõidukid läbivad enne viimsele teekonnale minekut  elektroonilise ja mehaanilise  diagnostika. Iga auto kohta on meie süsteemis fail, mis sisaldab auto tehnilisi andmeid, läbisõitu, kontrollimise hetkel olnud vigade loetelu ning auto tehasest väljaveeremise hetkel tootjapoolsete lisade nimekirja. Ainult nii saame Teile pakkuda kvaliteetseid taaskasutuskõlblikke detaile.

Kui Teil on BMW'ga mõni probleem, püüame leida vea põhjuse ja anname Teile nõu, mida ette võtta. Kogemused ja vilumused tekitavad olukorra, kus probleeme pole - on vaid lahendused. Meie põhiklientideks on autoremondiga tegelevad ettevõtted ja eraisikud, kes hindavad kvaliteeti, aega, meie soodsaid hindu ja kliendisõbralikku teenindust.

Kui me ei tule probleemi lahendamisega ise toime, siis koostöös teiste töökodadega suuname Teid kohta, kus saab vajalikku abi.

 

 

Liitu uudiskirjaga